ANIVATAR

…to król Jagiełło opowiadający o bitwie pod Grunwaldem.
…to smok wawelski zabawiający dzieci bajkami.
…to maskotka Twojej firmy zachęcająca przechodniów do zakupu.
…to baśniowa postać pomagająca dziecku otworzyć się na świat.
…a nawet historyczny założyciel firmy opowiadający o jej dziejach!

ANIVATAR  to nowa forma interakcji z klientem, widzem, uczniem lub pacjentem.

Połączenie zaawansowanej grafiki komputerowej, animacji, ciekawego scenariusza i aktorskiej improwizacji pozwala wziąć udział w nowym, fascynującym doświadczeniu.

nowa forma interakcji

Czym jest i jak działa ANIVATAR

ANIVATAR to wirtualny prezenter stworzony specjalnie dla Ciebie.

Może być firmową maskotką, robotem, stworzeniem z bajki, a nawet postacią historyczną. Za jego głos, mimikę i ruchy odpowiada aktor ukryty przed wzrokiem widzów, obserwujący ich za pomocą kamery i mikrofonu. Technologia ta nosi nazwę performance capture.

ANIVATAR wchodzi w interakcje z widzami: może ich zabawiać, reklamować produkty, a nawet uczyć.

Niektóre placówki medyczne wykorzystują wirtualne postacie do leczenia dzieci cierpiących na autyzm, gdyż mali pacjenci chętniej otwierają się przed bajkową postacią. Wciąż odkrywane są nowe zastosowania dla tej wyjątkowej technologii.

Największe
Zalety

NOWE DOZNANIA

Kto nie chciałby porozmawiać z ulubioną bajkową postacią czy pobawić się z fantastycznym stworzeniem?

Teraz jest to możliwe. Interakcja z wirtualnym aktorem to nowe i fascynujące doznanie, które zaskoczy i zachwyci Twoich odbiorców.

AKTYWNY UDZIAŁ

Widzowie przestają być biernymi obserwatorami i aktywnie uczestniczą w zabawie.

Publiczność rozmawia z postacią i wpływa na to, co dzieje się na ekranie. Możliwa jest także interakcja grupowa. Potrafimy aktywować rekordowe ilości widzów jednocześnie!

NA ŻYWO

ANIVATAR nie jest zwykłą animacją komputerową. Aktor sterujący postacią odgrywa rolę na żywo.

Dzięki temu wirtualna postać widzi i słyszy widzów, reaguje na ich zachowanie, prowadzi improwizowane rozmowy i udziela błyskotliwych odpowiedzi. Interakcja z nią jest wyjątkowym doświadczeniem.

DLA KAŻDEGO

Na kontakt z wirtualnym prezenterem świetnie reagują widzowie w każdym wieku.

Nieważne, czy cyfrowy konferansjer zwraca się do biznesmena czy studenta, do profesora czy do dziecka – dla wszystkich jest to niezwykłe, wesołe przeżycie.

FANTAZJA STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Najważniejsze
Cechy

ŁATWA OBSŁUGA

Nie potrzebujesz całego zespołu techników – wystarczy jeden przeszkolony przez nas operator postaci!

Nasz system cechuje bardzo prosta obsługa. Sterowanie jest łatwe, wygodne i nie wymaga wiedzy technicznej. Animacja wykorzystuje proste kontrolery ruchu, zaś całym systemem zarządza się za pomocą wygodnego panelu dotykowego.

ELASTYCZNOŚĆ

ANIVATAR to technologia, którą wykorzystasz tak, jak zechcesz.

Umożliwiamy prezentację na dużym lub małym ekranie i na wielu ekranach naraz; użycie jednej lub kilku cyfrowych postaci; pokazy w 2D lub 3D, także z widzami wkomponowanymi w akcję techniką Green Box. Możemy wyświetlać filmy i plansze tekstowe, np. z pytaniami quizowymi. Wykorzystujemy zróżnicowane efekty dźwiękowe i muzykę. Pod względem oprawy nie mamy żadnych ograniczeń.

ZDALNE STEROWANIE

Nasze instalacje mogą być sterowanie zdalnie – na dowolną odległość!

Kieruj wirtualnym aktorem z innego kontynentu, bez przerwy monitorując pracę systemu i wprowadzając aktualizacje na bieżąco. Wystarczy szybkie połączenie z Internetem. Problemy techniczne? Zapobiegamy im, stosując automatyczne powiadomienia SMS w chwili wystąpienia awarii.

Przykłady
Zastosowań

PARKI ROZRYWKI

Interaktywne show to świetna atrakcja w dużych parkach tematycznych i mniejszych centrach rozrywki.

Pełne akcji i humoru pokazy, w których widz jest tak samo ważny jak bohater, wywierają niezapomniane wrażenie. Projektujemy instalacje, które bawią i zachwycają widzów w każdym wieku!

markets_liveEvents1

IMPREZY I TARGI

ANIVATAR ma ogromną siłę oddziaływania. To nowy, błyskotliwy sposób dotarcia do klienta.

Interaktywny spektakl lub reklama z udziałem wirtualnego konferansjera wyróżnia ekspozycję i gromadzi tłumy zainteresowanych – niezależnie od jej przedmiotu. Postać animowana w technologii motion capture doskonale wpisuje się w eventy jednodniowe, jak i długoterminowe roadshow.

markets_museums1

CENTRA NAUKOWE I MUZEA

ANIVATAR to technologia przyszłości umożliwiająca interakcję na nowym poziomie.

Realizowane w doskonałej grafice komputerowej spektakle świetnie sprawdzają się w miejscach związanych z nauką. To wyjątkowa ozdoba ekspozycji, dzięki której odbiorcy mogą czerpać wiedzę od historycznych postaci albo kreacji reprezentujących dowolną dziedzinę wiedzy.

markets_advertising

REKLAMA I MARKETING

Zaskocz odbiorców. Zaintryguj ich. Zabaw, wywołaj zachwyt – i sprzedaj produkt.

Reprezentujący markę wirtualny aktor to wyjątkowe narzędzie promocji. Interaktywne show skutecznie zwraca uwagę klientów i na długo zapada im w pamięć. Możemy stworzyć dowolną postać o wyglądzie odpowiadającym reklamowemu produktowi.

markets_aquaParks1

PARKI WODNE

Interaktywny spektakl w technologii ANIVATAR AQUA to perła w ofercie najlepszych parków wodnych.

ANIVATAR AQUA to show rozgrywające się w środowisku podwodnym, z bohaterami o ogromnych możliwościach ruchowych. Postaci zabawiają widownię ciekawostkami, wykonując akrobacje i inne triki. Tło tętni życiem: rośliny falują pod wpływem prądów morskich, a połyskujące ławice ryb majestatycznie tańczą w głębinach. Zachwyć gości spektaklem napisanym specjalnie dla Ciebie.

markets_theatre1

TEATR

Realizuj spektakle, których inscenizacja była dotąd uważana za niemożliwą. Olśnij kinowym rozmachem.

Zastosowanie animacji komputerowej na żywo w teatrze to absolutna nowość, dająca niezwykłe możliwości inscenizacyjne. Wprowadź do przedstawienia fantastyczne postaci i efekty specjalne znane z ekranów kin. W ofercie także gotowe spektakle z udziałem wirtualnych aktorów oraz scenariusze pisane na zamówienie.

markets_television1

TELEWIZJA

ANIVATAR to doskonały efekt specjalny, wchodzący w interakcję z uczestnikami programu, a nawet z jego widzami.

Dodaj wirtualnego prezentera w postprodukcji lub pokaż go na żywo. Umieść postać na videowallu lub wykorzystaj technologię Green Box, aby idealnie zgrać ją z uczestnikami programu. Wykorzystaj nieograniczone możliwości interakcji: zbudujemy od podstaw wirtualne studio dla programów, w których animowany prezenter kontaktuje się z widzami przez telefon.

markets_Education1

EDUKACJA

Wirtualna postać to skuteczny i uwielbiany przez dzieci nauczyciel.

Wiedza płynąca z ust naszych postaci doskonale trafia do młodych odbiorców. Tworzymy atrakcyjne i pouczające wykłady, lekcje, quizy oraz interaktywne show. Nie ogranicza nas tematyka: animowany nauczyciel równie dobrze przekazuje wiedzę o historii, jak o przyrodzie czy fizyce. Dotrzyj do dzieci i młodzieży w nowy, skuteczny sposób.

markets_medicine1

MEDYCYNA

ANIVATAR to innowacyjna metoda leczenia dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Technologia wirtualnych postaci niesie szansę na rewolucję w psychiatrii.

Trwają badania nad możliwością zastosowania ANIVATAR do pracy z dziećmi z autyzmem. Specjaliści sądzą, że dziecko chętniej otwiera się przed fantastyczną postacią, co zwiększa skuteczność terapii. Współpracujemy z placówkami medycznymi, aby wnieść nową jakość w sferę kontaktów z małymi pacjentami. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

EWOLUCJA TECHNOLOGII
REWOLUCJA W KOMUNIKACJI