Przyjaciel z głębin
Błękitek

Czas trwania show: 15-60 min

Elementy scenariusza:
– przywitanie
– zagadki Błękitka – co to za podwodne zwierze?
– ciekawostki o wielorybach
– quiz – co to za dźwięki?
– koncert wokalny Błękitka
– urodziny – co potrzebujemy, żeby zorganizować przyjęcie
– wielorybi rap
– atak śmieci – nauka o ekologii
– zagadki Błękitka – ciekawostki o podwodnych zwierzętach
– morskie głębiny
– śpiew i taniec – taniec dzikiej krewetki
– pytania do Błękitka
– zgadywanie i naśladowanie kształtów – show kurdupelków elemelków
– nowi przyjaciele Błękitka
– quiz wiedzy

 

 

Poznaj Błękitka – jedynego na świecie wieloryba, z którym porozmawiasz o życiu w oceanie.

Błękitek to oryginalna kreacja Digital Emotions, przygotowana z myślą o parkach wodnych, centrach rozrywki i edukacji. Mówiący wieloryb został stworzony w technologii ANIVATAR, która umożliwia cyfrowej postaci rozmawianie z widownią na żywo. Stworzyliśmy nowatorskie show, dzięki któremu przyciągniesz tłumy widzów w każdym wieku.

 

Zadziw, zainteresuj i pobudź wyobraźnię młodych widzów. Przedstaw im Błękitka!

nowatorskie interaktywne show

kim jest Błękitek?

Błękitek to jedyny na świecie wieloryb, z którym można porozmawiać na każdy temat. Ten ssak o nieprzeciętnej inteligencji zaskakuje wiedzą i elokwencją – uczy przez zabawę, tryskając energią i znakomitym humorem. Zgłęb razem z nim tajniki oceanu!

Błękitek to postać, która w niespotykany dotąd sposób przemawia do ludzkiej wyobraźni i wzbudza wielkie emocje. Oferujemy show gotowe do wdrożenia w błyskawicznym tempie. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, dostarczamy scenariusz i szkolimy aktorów.

jak to Działa

Błękitek to wirtualna postać niczym z najpiękniejszej animacji Disneya. Widzowie obserwują go na dużym ekranie, ale w przeciwieństwie do kina mogą również z nim porozmawiać!

Sterujący Błękitkiem aktor, ukryty przed wzrokiem widzów, widzi i słyszy publiczność, dzięki czemu może zadawać jej pytania, prowadzić rozmowy i udzielać odpowiedzi. Widz nie pozostaje bierny czy anonimowy, lecz aktywnie uczestniczy w pokazie.

Interaktywne show jest przeznaczone dla każdego. Na urok Błękitka nikt nie pozostaje obojętny. Szeroki uśmiech gwarantowany!

największe Zalety

Błękitek to nieskomplikowana, łatwa w montażu instalacja multimedialna, bazująca na powszechnie dostępnych w sprzedaży komponentach. Za doskonałym wyglądem i łatwością obsługi kryją się jednak zaawansowane technologie.

Virtual reality, motion capture, performance capture, techniki symulacji komputerowych i inne nowoczesne narzędzia pozwoliły nam stworzyć niepowtarzalną atrakcję, która na długo pozostanie w pamięci Twoich widzów. Wielu z nich na pewno zapragnie raz jeszcze spotkać się z Błękitkiem.

Scenariusz

Dostarczamy nie tylko technologię, ale również scenariusz przygotowany we współpracy z zawodowymi scenarzystami, psychologami dziecięcymi oraz ekspertami od oceanicznego życia.

Rozbudowany, modułowy skrypt zawiera elementy edukacyjne i ekologiczne, zagadki, quizy oraz inne atrakcje, a jednocześnie daje aktorowi pole do improwizacji. Dzięki temu show angażuje widzów i sprawia, że chętnie przyswajają przekazywaną wiedzę.

Obsługa

Choć trudno w to uwierzyć, niezwykłe show z Błękitkiem jest obsługiwane przez… jedną osobę!

Aktor grający Błękitka jest jednocześnie animatorem. Jego mimika, ruchy i głos są na żywo nanoszone na postać, zaś dodatkowe elementy, takie jak efekty specjalne, włącza się za pomocą wygodnego dotykowego panelu.

Rozwiązania

w naszym show animator nie tylko steruje główna postacią, kontroluje również w łatwy sposób ruchy całych ławic ryb, które dodatkowo mogą reagować w momencie gdy ludzie się poruszają. System pozwala na robienie zdjęć publiczności i umieszczanie ich na portalach społecznościowych oraz obsługę sms-ów. Dodatkowo całe show może być zdalnie sterowane przez internet.

 

Zatrudnij Błękitka

Zamów show w technologii ANIVATAR już dziś. Dołącz interaktywny spektakl do swojej oferty i spraw, że Twoi widzowie zyskają nowego przyjaciela.

Wybierz metodę współpracy

• Zakup oprogramowania – zainstalujemy je na Twoim sprzęcie i przeszkolimy w obsłudze
• Zakup sprzętu i oprogramowania

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu       ANIVATAR

 

O Digital Emotions

Jesteśmy pionierami technologii Anivatarów – animowanych NA ŻYWO cyfrowych postaci, które widzą publiczność i nawiązują z nią inteligentny, zabawny i częściowo improwizowany dialog.
Nasi cyfrowi aktorzy są atrakcją parków rozrywki, prowadzą pierwsze w świecie interaktywne spektakle teatralne i kinowe dla dzieci, prowadzą angażujące i zabawne wykłady w centrach edukacji, prowadzą lekcje, zagościły w repertuarze kin a także pomagają w leczeniu psychologicznym najmłodszych pacjentów.

Masz pytanie ?
zadzwoń do nas: +48 608 353 237

[/clear_row]