Błękitek przyjaciel z głębin

Poznaj Błękitka – jedynego na świecie wieloryba, z którym porozmawiasz o życiu w oceanie.

Błękitek to oryginalna kreacja Digital Emotions, przygotowana z myślą o parkach wodnych, centrach rozrywki i edukacji. Mówiący wieloryb został stworzony w technologii VIRTUAL PUPPET, która umożliwia cyfrowej postaci rozmawianie z widownią na żywo. Stworzyliśmy nowatorskie show, dzięki któremu przyciągniesz tłumy widzów w każdym wieku.

 

Zadziw, zainteresuj i pobudź wyobraźnię młodych widzów. Przedstaw im Błękitka!

nowatorskie interaktywne show

kim jest Błękitek?

Błękitek to jedyny na świecie wieloryb, z którym można porozmawiać na każdy temat. Ten ssak o nieprzeciętnej inteligencji zaskakuje wiedzą i elokwencją – uczy przez zabawę, tryskając energią i znakomitym humorem. Zgłęb razem z nim tajniki oceanu!

Błękitek to postać, która w niespotykany dotąd sposób przemawia do ludzkiej wyobraźni i wzbudza wielkie emocje. Oferujemy show gotowe do wdrożenia w błyskawicznym tempie. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, dostarczamy scenariusz i szkolimy aktorów.

jak to Działa

Błękitek to wirtualna postać niczym z najpiękniejszej animacji Disneya. Widzowie obserwują go na dużym ekranie, ale w przeciwieństwie do kina mogą również z nim porozmawiać!

Sterujący Błękitkiem aktor, ukryty przed wzrokiem widzów, widzi i słyszy publiczność, dzięki czemu może zadawać jej pytania, prowadzić rozmowy i udzielać odpowiedzi. Widz nie pozostaje bierny czy anonimowy, lecz aktywnie uczestniczy w pokazie.

Interaktywne show jest przeznaczone dla każdego. Na urok Błękitka nikt nie pozostaje obojętny. Szeroki uśmiech gwarantowany!

największe Zalety

Błękitek to nieskomplikowana, łatwa w montażu instalacja multimedialna, bazująca na powszechnie dostępnych w sprzedaży komponentach. Za doskonałym wyglądem i łatwością obsługi kryją się jednak zaawansowane technologie.

Virtual reality, motion capture, performance capture, techniki symulacji komputerowych i inne nowoczesne narzędzia pozwoliły nam stworzyć niepowtarzalną atrakcję, która na długo pozostanie w pamięci Twoich widzów. Wielu z nich na pewno zapragnie raz jeszcze spotkać się z Błękitkiem.

Scenariusz

Dostarczamy nie tylko technologię, ale również scenariusz przygotowany we współpracy z zawodowymi scenarzystami, psychologami dziecięcymi oraz ekspertami od oceanicznego życia.

Rozbudowany, modułowy skrypt zawiera elementy edukacyjne i ekologiczne, zagadki, quizy oraz inne atrakcje, a jednocześnie daje aktorowi pole do improwizacji. Dzięki temu show angażuje widzów i sprawia, że chętnie przyswajają przekazywaną wiedzę.

Obsługa

Choć trudno w to uwierzyć, niezwykłe show z Błękitkiem jest obsługiwane przez… jedną osobę!

Aktor grający Błękitka jest jednocześnie animatorem. Jego mimika, ruchy i głos są na żywo nanoszone na postać, zaś dodatkowe elementy, takie jak efekty specjalne, włącza się za pomocą wygodnego dotykowego panelu.

Rozwiązania

w naszym show animator nie tylko steruje główna postacią, kontroluje również w łatwy sposób ruchy całych ławic ryb, które dodatkowo mogą reagować w momencie gdy ludzie się poruszają. System pozwala na robienie zdjęć publiczności i umieszczanie ich na portalach społecznościowych oraz obsługę sms-ów. Dodatkowo całe show może być zdalnie sterowane przez internet.

DOŁĄCZ DO REWOLUCJI W ROZRYWCE

Zatrudnij Błękitka


Zamów Błękitka w technologii VIRTUAL PUPPET już dziś. Dołącz interaktywny spektakl do swojej oferty i spraw, że Twoi widzowie zyskają przyjaciela z oceanicznych głębin.

Wybierz metodę współpracy

• Wynajmij gotowe show ze sprzętem i obsługą
• Zakup sprzęt i oprogramowanie – przeszkolimy operatorów
• Zakup samo oprogramowanie – zainstalujemy je na Twoim sprzęcie i przeszkolimy operatorów

Nie wiesz, którą opcję wybrać? Masz więcej pytań? Chcesz lepiej poznać technologię VIRTUAL PUPPET? Masz własne sugestie? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy nasze rozwiązania – hello@digitalemotions.pl

Dowiedz się więcej o technologii VIRTUAL PUPPET napędzającej interaktywne show Błekitka       VIRTUAL PUPPET

 

Dugong_01s